Aamk : www.aamk.no
Alfons Albinsons Mopedklubb.Lierfoss

Bøpeskruen: www.bopeskruen.no
Haga
Bjønnåsen Mopedklubb: http://www.bjonaasen.com/Mopedklubb/startside.htm
Furnes

Doom: http://web.domk.no/
Dammen og omegn mopedklubb.Aurskog
Blåreik MopedClub: http://www.blaareikmc.no/
Klubb fra Eidskogen
Ssmk: http://ssmk.nu/
Søndre Skjeberg Motorklubb
Gjøvik og Toten Tempoklubb: http://www.tempoklubben.com/Lokalavdelinger/Gjoevik%20og%20Toten/Gjoevik_og_Totenl_index.htm
Team Alfredsen: https://sites.google.com/site/teamalfredsen/Home
Helst Jonas: http://www.helstjonas.com
Fatatiknotten mopedlaug: https://sites.google.com/site/fatatiknottenmopedlaug/ Indre Østfold(Trøgstad)
Moppetroppen: http://www.moppetroppen.com/ Moppedklubb fra Sarpsborg
Ise tur'n & moped: http://sites.google.com/site/iseturnogmop/
En klubb nerante Sarpsborg distriktet

Gutta i Blå-røyken: http://www.guttaiblaaroyken.com/
Mopedklubb Hønefoss i Ringerike
Knallertgutta:http://www.knallertgutta.com/
Stavern
Norsk Tempoklubb: www.tempoklubben.com Norges største veteranklubb
Tempo Online:   http://www.tempo-online.net/
Tempo Veteran: http://www.tempoveteran.net/ Østerdalen
Kubærje Tempoklubb: http://www.kuberje.com/
Tempoklubb.Gjøra.
Enkle sjelers Puch-forening: http://www.storm-support.com/puch.htm
Trondheim Tempoklubb: http://www.mamut.net/tempower/
Tælt & 2-Takt: https://www.facebook.com/groups/203704392977039/?fref=ts
Slåstad, Sør Odal
John Troli's Hjemmeside: http://www.troli.no/ www.troli.no/disc_veteran_frm.htm
MC-Nett:  http://www.mc-nett.no
Kristiansand Classic Motorsykkelklubb: http://home.c2i.net/jrm/
Torbjørn og Kristers Temposide:  http://tempolett.homestead.com/startside.html
Rall Mottor:  http://home.online.no/~runeha/Rall/main.htm
Dag's mopedside: http://hjem.sol.no/~hastenbe/moped/
Mopedportalen : http://www.mopedportalen.com/
Mopednett : http://home.no.net/mjansen/index2.htm
Åfjord Mopedforening: http://www.mopedforeninga.no

Svenske klubber

Svenske moped linker 1: http://hem2.passagen.se/cresent/indexsum2.htm
Svenske moped linker 2: http://kenneths.se/motorlankar/mopedlankar.html
Moppedakkers: http://www.moppedakkers.com/
Mopedklubb fra Vestre Amtervik ved Sunne i Sverige
Retro Riders: http://web.comhem.se/~u60128563/retroriders/
Nymansidan: http://hem.passagen.se/nymans_uppsala/
Hernösands Moped Kul-tur förening: http://w1.611.telia.com/~u61106061/
Gefle Mopedveteraner: http://www.moppe.nu/
Pysarna MPK: http://w1.901.telia.com/~u90107474/
Molkom Mopeder: http://molkom.hypermart.net/
Slide-Riders: http://go.to/slide_riders
VeteranMopedKlubben 50cc: http://w1.652.telia.com/~u65202254/vmkframe1.htm
Svensk Saxonette: http://w1.526.telia.com/~u52603572/s50.htm
Kuliganerna: http://hem.spray.se/kuliganerna/
Retro Riders: http://home.bip.net/mardstam/moppe/
MPK Blårök: http://blarok.virtualave.net/
Svenska Zundappklubben: http://www.szk.nu/
Loppa PÅ Stiftet: http://www.surf.to/loppapastiftet
Lissma Måpers: http://www.lissmamopers.nu/
Gängpaj: http://www.dctakmontage.nu/gangpaj/
Calmare Mopedunion: http://medlem.spray.se/cmu/
Schoddingemoppers: http://moppers.nu/
Blåpuff:  http://www.blapuff.com
Slaka Kjedjan: http://www.slakakedjan.go.to/
Pepita Moped: http://drive.to/pepitamoped
Bigchucks: http://hem.passagen.se/bigchuck/index.htm
Trottlarna: http://www.trottlarna.tk/

Europeiske klubber
Villiers Singles Improvement Handbook: http://www.lortim.demon.co.uk/
Mopedworld: http://www.mopedworld.com/
Nederlandsk Sachs side: http://members.tripod.lycos.nl/sachs/Pagina.htm
Gilera : http://www.gilera.co.uk/gilera/

Historisk
Kreidler museum Tyskland: http://www.kreidler-museum.de/
Tore's Temposamling: http://www.torestempoer.com
Øglændmuseet: http://www.museumsnett.no/jaermuseet/oeglend/INDEX.HTM
Norskproduserte mopeder og motorsykler : http://www.phys.ntnu.no/~dagjoh/
The Sachs history: http://www.sachs-ag.de/english/history.htm
Motorrad Stemler: http://www.motorrad-stemler.de  
Bing forgassere: http://www.bing.de

Deler-reparasjon
Trimbutiken http://www.trimbutiken.se/
Ringnes
:http://ringnes.no  (kun reparasjon)
Kjell Berg A/S: http://www.kjell-berg.no
Crash'n Burn : www.crash.no 
Addemoto : www.addemoto.se
Hobbex Sverige : www.hobbex.se
RN Motor: http://www.rnmotor.eu/
Mohlins Sverige : http://fmp.connective.se/Mohlins/main.htm
Stenbakken Maskin : www.stenbakken.no
Motorrenovering: Reparationer och renoveringsarbeten av Sachs 125 cc motorer utföres till fördelaktiga priser
Classic moped: http://www.classic-moped.com/
Motorrenovering.se
Norske klubber